Bir Rüyadır Londra: Cath Kıdston

 

IMG_3173

 

Ne zamandır yazmak istiyorum fakat nereden başlasam nasıl anlatsam bilemediğim için erteledikçe erteledim Londra notlarımı. En sonunda cicili bicili bir şeylerden başlamaya karar verdim;) Londra’da cicili bicili şeylerin adresi nedir diye soranlara cevabım tabi ki de Cath Kidston… Londra’da bulduğum her mağazaya girip saatlerce inceledim ben bu ürünleri. Sanmayın ki farklı mağazalarda farklı ürünler var:) Ama ben her mağazada aynı heyecanla baktım ürünlere teker teker. Desenleri, renkleri çok güzel değiller mi… Hepsi gel beni al diyor ama pound buna izin vermiyordu:) Ben de birkaç şey alabildim bir cüzdan, bir ayakkabı, bir makyaj eşyalarını koymak için cüzdan, bir mutfak terazisi yeşil mi yeşil:)

 

IMG_5636

Cath Kidston da nedir nereden çıktı derseniz. Benim tanışmam instagram sayesinde oldu. Sunum yapmayı çok sevdiğim için sunum yapan kişilerin sayfalarını takip etmeyi çok seviyorum. Bu sayfalara bakarken ilk olarak  porselen tabak ve fincanlarıyla tanıştım bu markanın. Daha sonra çanta, cüzdan vs. de ürettiklerini gördüm ve hepsine ayrı ayrı bayıldım. İnşallah Türkiye’de mağaza açarlar diye dua etmekten başka bir şey gelmiyor şu an elimden.

IMG_2710

İşte Cath Kidston’ın kendine özgü desen ve renklerinden oluşan kupa seti. İnsan kullanmaya kıyamaz:)

IMG_5199

Veeee bu da görür görmez işte tam da benim mutfağım için üretilmiş dediğim mutfak tartım. Böyle göründüğüne bakmayın kutusu ile aldım valizde çok yer kaplamadı:)

 

IMG_5198

Bir tane de cüzdan almazsam olmazdı ama bu iki desen arasında o kadar çok gidip geldim ki en sonunda sağdakini almaya karar verdim aldım ve çıktım:))Birleşik Krallık’a giderseniz ve Cath Kidston ürünlerinden almayı düşünürseniz aklınızda olsun havaalanından alın fiyatlar daha uygun oluyormuş ben öyle yaptım. Bana da bu tüyoyu orda yaşayan bir arkadaşım söyledi;) Benden söylemesi.

IMG_5209

Bu da mağazanın birkaç fotoğrafı, umarım mağaza da gezmiş kadar olmuşsunuzdur.

IMG_5205 IMG_5206 IMG_5208 IMG_5634 IMG_5633

Cath Kidston’un Türkiye’ye açılması dileğiyle başka bir Londra yazımda görüşmek üzere.

Cevapla

Yukarı